Home / Moda Günlügü / Bayan Çanta Modelleri
2019-2020 Bayan Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri

2019-2020 Bayan Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri, bayanların vazgeçemedikleri arasında ilk sıralarda yer alır. Çantalarınızı alırken nasıl bir çanta almak istediğinizi belirlemeniz yeterli olacaktır. Klasik ya da spor, tarzınızı belirledikten sonra almaya karar verdiğiniz çantayı uzun yıllar kullanabiliriz. Her geçen yıl elbette ki yeni modeller üretiliyor fakat çanta, modası çabuk geçen ürünlerden değildir. Beğenerek ve severek aldığınız bir çantadan kolay kolay vazgeçemezsiniz. Birçok kişi çantanın da vücut yapısı ile olan bağlantısını bilmez. Ancak çanta alır iken vücut yapınızı bilmeniz ve ona göre bir tercih yapmanız aslında önemlidir. 2019-2020 Bayan Çanta Modelleri arasından siz kendi vücut tipinize göre seçmelisiniz.

Dış giyim de her zaman tamamlayıcı unsur çantalar olmuştur. her giyim tarzın da kullanabileceğiniz tasarımları ile, uyumlu bayan çanta çeşitlerini, artık daha kolay bir şekilde.
Bayan Çanta Modelleri
Dış giyim de her zaman tamamlayıcı unsur çantalar olmuştur. her giyim tarzın da kullanabileceğiniz tasarımları ile, uyumlu bayan çanta çeşitlerini, artık daha kolay bir şekilde.

İyi Bir Çanta Nasıl Olmalı?

İri yapılı bir bayan iseniz; sizin tercih etmeniz gereken çanta tipi daha uzun saplı ve dolgun saplı olan çantalardır.

Minyon tipli bir bayan iseniz; fazla büyük olmayan, küçük yapılı ve hafif çantaları tercih etmeniz doğru olacaktır. Çantalarda zincir, boncuk gibi aksesuarların kullanılmaması bu hafifliği saplayacaktır. Bayan Çanta Modelleri sizce nasıl seçilmeli

Çanta Tipleri

Tabii bütün bunlar ile birlikte çantayı hangi amaç ile kullanacağınız da oldukça önemlidir. Kare, dikdörtgen tarzındaki çantalar çok kullanışlı değildir. 2019-2020 Bayan Çanta Modelleri arasında seçebilirsiniz.

Antilop çantalar, terlemeden dolayı renklerini vücudunuza geçebileceği için yazın kullanılmaması önerilir. Yaz ayında ve günlük kullanımda sağlıklı olmayacaktır.

Hem yaz hem de kış aynı çantayı kullanmak istiyor isek; çantanın uzun saplı olmasına dikkat etmeliyiz ki giydiğimiz kabanın kolundan da rahatlık ile geçebilsin.

Vücut tipine göre Çanta

Spor tarzı seviyor isek; dikkat etmemiz gereken şey çantanın aksesuardan kaçınılmış ve sade bir şekilde üretilmiş olmasıdır.

Klasik tarz seviyor isek; küçük yapılı çok yer kaplamayan, daha az yer kaplayacak çantaları seçmeliyiz.

Bunlar dışında bu yılın trendleri arasında yer alan zımbalı çanta modellerine de ilgi artmakta… Bayan Çanta Modelleri Yalnız zımbalı çanta seçiyorsak bunu diğer kıyafetlerimiz ile orantılamalı abartıya kaçmamalıyız.

 

About admin

İlginizi Çekebiliecek Bir Başka Konu

Nişan Kıyafetleri 2020

Evliliğe resmi olarak atılan ilk adım hepimizin bildiği gibi nişanımız dır. Eğer birde sevdiğimiz bir …

Bir cevap yazın