Home / Elbise Modelleri / Abiye Elbise Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?
Abiye Elbise Modelleri ve Abiye Elbise Fiyatları

Abiye Elbise Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Abiye Elbise Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Düğünler, toplantılar, yemekler, nişanlar kısacası hayatımızda bulunan tüm özel günlerde şık olmak ve tüm gözlerin ilgilinin üzerimizde olmasını isteriz. Bunun için abiye seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Abiye Giyimi Ve Bütünlüğü Nasıl Olmalıdır? Abiye elbise modeli Gibi merak ettiğiniz ve size yardımcı olacak bu soruları sizler için yanıtladık.

Abiye Model Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Abiye elbise modeli alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi alacağımız elbisenin kumaş yapısıdır. Nişan ve düğün gibi ritüellerde polyester ve saten modeller tercih ederek şık görünebilirsiniz. Yemek ve toplantılarda ise ipek, saten veya şifon kumaşlar seçmeye dikkat etmelisiniz. Bu şekilde hem abartı olmayacaksınız hem de ortamın resmiyetine uyum sağlayacaksınız. Eğer kumaş seçiminde değil de renk seçiminde zorlanıyorsanız tercihiniz her zaman modası hiç geçmeyen eskimeyen ve yıllandıkça değer kazanan neon, siyah, platin ve dore renkler seçebilirsiniz. En önemli ayrıntılardan bir diğeri ise mekân ve zamandır. Eğer gideceğiniz davet, yemek açık havada ve gün boyu açık havada vakit geçirecekseniz eğer koyu renkler tercih etmelisiniz. Ve bunu şık, zarif aksesuarlarla desteklemelisiniz. Kapalı bir alanda iseniz eğer açık havanın tersi olarak açık renkler tercih etmelisiniz. Ve daha sade ve nude abiye modelleri ile de şıklığınızı destekleyebilirsiniz. Gideceğiniz yer oldukça renkli ise yine koyu renkler tercih etmeli ve şık aksesuarlar ile şıklığınızı desteklemelisiniz.

Abiye Giyimi Ve Bütünlüğü Nasıl Olmalıdır?

Abiye kıyafetler her ne kadar sizi özel hissettiriyor olsa da çok pahalı ya şık oluşu üzerinde çok güzel duracağı anlamına gelmez. Kıyafeti giydiğinizde üzerinizde güzel durmasını istiyorsanız eğer kıyafetinizi giydiğinizde kıyafetiniz ile birlikte kullanacağınız aksesuarları da iyi seçmelisiniz. Bunun yanı sıra saçınız ve makyajınızda kıyafetiniz ile uyumlu olmalıdır. Ne kadar güzel kusursuz bir abiye de giyseniz sizin üzerinizde ki herhangi bir eksik ile abiyeyi üzerinizde yok etmiş alacaksınız. Bu yüzden aksesuar, saç, makyaj en önemli noktalardan birkaçıdır diyebiliriz.  Basit bir elbiseyi bile kullandığınız aksesuar, makyaj ve saç modeli ile olduğundan daha şık bir hale getirebilirsiniz. Abiye elbise modeli ile ilgili resimleri inceleyebilirsiniz.

 

 

 

About admin

Bir cevap yazın