Home / Moda Günlügü / En İyi 10 Yağmurlu Hava Stili
En İyi 10 Yağmurlu Hava Stili

En İyi 10 Yağmurlu Hava Stili

Bahar yağmurlarının sıcaklığı altında stilinden ödün vermeyen kadınların her zaman ki gibi iddialı olması motivasyonunu düşürmemesi gereklidir. Olumsuz hava şartları stil sahibi olmaya engel değildir. Bu nedeler en iyi 10 yağmurlu hava stili ile kombinleri geliştirerek stil sahibi olun.

Top 10 Yağmurlu Hava Stili

yağmurlu-hava-stili

yağmurlu-hava-stili

Vazgeçilmez mevsimlik deri paltolar. Koyu renklerde tercih edilen deri palto veya ceketin altına iddialı olmak isteyenler için derin yırtmaca sahip elbise kombini ile şık bir görünüm kazanırsınız. Altına uzun mevsimlik çizmelerin ile ses getirin.

Bahara ayının olmaz olmazı olan hırkalar renk renk çeşit çeşittir. Hırkalarınızı rengine göre Jean pantolonlarınızı mevsimlik çizmelerin ile kombinleyin. Kombinize uygun olarak natürel bir görüntü için saçını açık bırak rüzgârıarkanız da hissetsin. İddialı olmak içinse atkuyruğu yaparak gözlükleriniz ile hava girişinizi tamamlayın.

Baharın yağmurlu havasına rağmen üstünüzde seçeceğiniz elbise desenleri cıvıl cıvıl olmalı. Piti kare desenler özellikle yağmurlu hava stili için harika bir seçim olacaktır. Uzun palto altına desenli takımınız ile hem günlük hem de iş hayatınıza en uygun tercihi yapmış olun.

Soğuktan hoşlanmayan ve boğazlı giymekten vazgeçemeyenler için boğazlı kazak üzerine geçireceğiniz yağmurluk ile klas bir görüntü yarata bilirsiniz. Yüze uygun gözlük tercihi ile havalı görünebilirsiniz.

Yağmurlu havalarda kullanışlılığı ve rahatlılığı ile ön plana çıkan tulum kullanımı boyunda bir şal ile kaçınılmaz ikonluğu getirecektir. Şal renkleri teninizle ve kıyafetleriniz ile uyumlu olmalıdır. Kombilerinizde tezat renkleri kullanın soğuk ve sıcak renk uyumu gözü yormaz ve şık gösterir. Peki, soğuk ve sıcak renklerin birleşmesi gereken vazgeçilmez en iyi 10 yağmurlu hava stili nelerdir?

  • Şeffaf yapısı olan kıyafet ve çanta kombini
  • Kazak ve mevsimlik palto ile Jean kombini
  • Yağmurluk ve mini etek ile çizme kombini
  • Mevsimlik desenleri ile dikkat çeken takım kombini
  • Bol paça pantolonların yüksek topuklu çizmeler ile kombini
  • Salaş ve şık göstererek mevsimlikler ile etek kombini
  • Deri ceket ile deri çizme ile soğuk renk çanta kombini
  • Uzun ceket ve etek ile çoraplı pantolon kombini
  • Salaş hırka ile derin yırtmaçlı ince elbise kombini
  • Siyah kıyafetin üzerine renkli mevsimlik ve şapka kombini

About Arin Arslan

İlginizi Çekebiliecek Bir Başka Konu

Gelinlik Seçerken Düğün Mekanının Önemi

Gelinlik Seçerken Düğün Mekanının Önemi

Gelinlik Seçerken Düğün Mekanının Önemi Düğün gününüzde hayallerinizi süsleyen bir mekanda evliliğe ilk adımlarınızı atacaksınız. …

Bir cevap yazın