Home / Gelinlik Modelleri / Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri
Zarif Fransız Danteli Gelinlik Modelleri 2019
Fransız gelinlik modelleri 2019 yılında zarifliğiyle gelin adaylarını etkiliyor.Fransız dantelli prenses gelinlik modelleri ve diğer model önerileri

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Zarafetin ve asaletin buluştuğu gelinlik modellerinin en çarpıcı ayrıntısı olan Fransız dantelleri, oldukça eskiye dayanan tarihi ile dikkat çekiyor. Yılların eskitemediği en asil moda trendi olan Fransız danteller hemen her tasarımda kendini belli ediyor. İster balık kesim ister prenses kesim isterseniz de A kesim bir gelinlik almayı düşünün Fransız dantel detaylarını bütün modellerde görebilirsiniz.

Fransız danteller diğer dantel ve gipürlerden farklı olarak tüllerin üzerine işlenebilen yapıda olmasından dolayı daha sık tercih edilmektedir. Gelinliklerde kullanılan tüller ile muhteşem bir bütünlük kazanan Fransız danteller, kabarık durmaması ve farklı modellerde işlenebilmesinden dolayı da tercih edilebilmektedir. Fransız dantelli gelinlik modelleri, kullanılan dantelin kalitesine ve üretim özelliklerine göre farklı fiyatlarda sunulabilmektedir.

Fransız Dantelli Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Fransız dantelini en iyi sergileyen gelinlik modeli balık kesimlerdir. Balık kesimlerde kabarık olmayan detaylar ve Fransız dantelinin bir arada kullanılması daha zarif görünmeyi sağlamaktadır. Balık kesim gelinliklerde yaka kısmından etek uçlarına varıncaya kadar Fransız danteli işlenmiş modeller Fransız dantelinin doruk noktalara çıktığı tasarımlardır. Gösterişli modellerden hoşlanıyorsanız baştan ayağa Fransız dantelleri ile bezeli balık kesimler tercih edebilirsiniz.

Sade bir gelinlik düşünüyorsanız Fransız dantellerinin gelinliğin sadece üst kısımlarında kullanıldığı tasarımları da deneyebilirsiniz. Balık kesimlerde Fransız dantellerin düşük omuz formuna getirilerek ve ya kayık yaka şeklinde sunulduğu tasarımlarda harika bir seçim olacaktır.

Fransız Dantelli A Kesim Gelinlik Modelleri

Fransız dantelinin en sık kullanıldığı kesimlerden biri olan A kesim gelinlikler sadeliğin ve şıklığın göstergesi oluyor. Özellikle fazla kilolarından yakınan gelin adayları için kurtarıcı rolü üstlenen A kesim gelinlik modellerinde Fransız dantelinin de kullanılması ile daha ince bir bel hattına ve gösterişli bir vücuda sahip olabilirsiniz. Eskiden beri kraliyet aileleri tarafından kullanılan Fransız dantelinin A kesim gelinliklerle birleşimi sonucu harika bir gelin olabilirsiniz.

Fransız dantelli gelinlik modelleri içerisinde en ihtişamlı modeller A kesimler olacaktır. A kesim gelinliklerde göğüs kısımlarına serpiştirilmiş Fransız dantellerinin yanı sıra bel bölgesinde ve ya etek uçlarında bulunan dantellerle de oldukça şık görünebilirsiniz.

Fransız Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

Her yönden gösterişli bir gelin olmayı hayal edenler için hazırlanan Fransız dantelli kabarık gelinlik modelleri hem dantellerin vermiş olduğu zarif hava hem de etek kısımlarındaki kabarıklık ile sizi oldukça enerjik gösterecektir. Fransız dantellerini yaka bölgesinde ya da göğüs ve bel bölgesinde kullanmanız halinde etek kısımlarını sade seçmeniz gereken bu modellerde etek bölgesine serpiştirilmiş dantellerden oluşan modellerde görebilirsiniz.

Askılı ya da straplez olarak daha sade duracak olan bu gelinlik tasarımı diğer modellere göre daha az tercih edilmekle birlikte sırt dekoltesi ya da transparan detaylarla da hazırlanabiliyor.

Fransız Dantelli Düz Gelinlik Modelleri

Fransız dantelinin en sevilen hallerinden biri olan düz gelinlikler sadeliğin ve Fransız dantelinin verdiği o zarif havanın yansıtılmasında bir numaralı tercihler diyebiliriz. Bohem tarz ve ya Helen gelinlik modellerinde kullanılabilen Fransız dantelleri ile peri kızı gibi görüneceğiniz modeller bulabilirsiniz. Kollar için dantellerden hazırlanmış özel tasarımlar ile hareketlendirilebilen bu gelinliklerde baştan aşağı Fransız dantelinin zarafetini yaşayabilirsiniz.

Fransız dantelli gelinlik modelleri bakarken uzun kollu ve transparan tül üzerine işlenmiş Fransız dantellerinin verdiği çekici havayı yakalayabilirsiniz. Düz kesim gelinliklerde ve balık kesim modellerde oldukça şık duran kollardaki Fransız dantel detayları ile düğününüzde asilliği doruklarda yaşayabilirsiniz.  Ayrıca sırt bölgesinde de Fransız dantel detayları ile transparanlığa romantik bir hava yükleyebilirsiniz.

 

About admin

Bunada Bakabilirsiniz

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları En özel gününüz için hazırlıklara tam gaz devam ederken bir yandan da düşünmeniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir