Home / Ev Modası / Karantina Günlerinde Ev Modası
ünlülerde ev modasi

Karantina Günlerinde Ev Modası

Karantina Günlerinde Ev Modası

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyada etkisi hissedilen Covid-19 virüsü her sektörü olduğu gibi moda sektörünün de bir numaralı gündemi olmuş durumda. Ülkemizde belli yaş gruplarında ve daha sonra tüm yaş gruplarını kapsayan hafta sonunda sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır. Bu günlerde yapılacak en güzel şey ise hiç şüphesiz ‘’evde kendine has karantina modası’’ yaratmak olacaktır.

Karantina Günlerinde Makyaj

Bir çok ünlü isim bu dönemde makyajsız halleriyle gündeme gelmektedir. Şarkıcı Sıla Eşi Hazer Ameni ile evde sıfır makyajla yaptıkları yemeklerin pozunu verdiğini görmekteyiz. Pop şarkıcısı Hadise ve dünyaca ünlü pop yıldızı Jennifer Lopez de karantina günlerinde makyajsız fotoğraf paylaşan ünlü isimler arasındadır.

Karantina Günlerinde Kıyafet Seçimi

Peki karantina günlerinde ev modası nasıl olmalıdır? Asıl konumuza dönecek olursak. Birçok insan ev modası olarak rahat kıyafetler tercih etmektedir. Bu dönemde aşırıya kaçmadan dozunda makyaj ve normal hayatta tercih ettiğimiz kıyafetlere paralel olarak bir moda uydurmak mümkün. Havaların da ısınmasıyla beraber bahçede rahatça dolaşılabilecek ‘’Kot şortlar’’ size kendinizi rahat hissettirecek ve yaz güveni ve rahatlığı getirecektir. Üstüne sade bir t-shirt ile tamamlanacak kombini rahat bir spor ayakkabı ile tamamlamak mümkün.

Yine beyaz renk pantolonlar bu dönemde fazlasıyla tercih edilmekte ve ev modasında önemli bir yer kaplamaktadır. Ev Modasının en önemli ve büyük kısmını ise eşofman takımları oluşturmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği bu rahat ev kıyafetleri bazen abartıya kaçmaya bile sebep olabilmekle beraber genelde sade takımlar tercih edilmektedir. Bizden size tavsiye rahat kıyafetler her zaman sizi öz güvenli ve çevreye açık gösterecektir. Aşırıya kaçmak ise bazen ruh halinizde ki o durdurulumaz enerjiyi gösterse de genellikle karşı tarafa olumsuz bir sinyal göndermektedir.

Son olarak Evde Kal ve Moda ile Kal diyerek yazımızı kapatıyoruz.

Abiye Elbise Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

About admin

Bir cevap yazın