Home / Gelinlik Modelleri / Pırlanta Taşlı Gelinlik Modelleri

Pırlanta Taşlı Gelinlik Modelleri

Pırlanta Taşlı Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçiminde ihtişamdan ve parlaklıkta yana olanlar için hazırlanan pırlanta taşlı gelinlik modelleri, göz kamaştırıcı bir düğün günü geçirmeyi sağlıyor. Sadelikten hoşlanmıyor ve ‘’Gelinlik dediğin biraz gösterişli olmalı.’’ Diyorsanız pırlantaların büyük bir incelikle yerleştirildiği tasarımları incelemelisiniz. Pırlanta taşlı modeller tercih ettiğinizde herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymayacağınız gibi her zaman dikkat çeken bir gelin olacaksınız.

Gelinliklerde Pırlanta Taşlar Nasıl Kullanılabilir?

Gelinlik modellerinde pırlanta taş kullanımı genellikle yaka ve göğüs bölgelerinde yoğunlaştırılır. Bunun en büyük nedeni gelinliğin üst kısmının daha çok göze hitap etmesidir. Pırlanta taşlarla dolu dolu bir gelinlik seçmek istediğinizde çoğu zaman gelinliklerin üst kısımlarına dokunmuş taşlar görebilirsiniz. Ancak baştan ayağa taşlarla işlenmiş bir gelinlik düşünüyorsanız düz kesim, A kesim ya da balık kesim gelinlik modellerini deneyebilirsiniz.

Kabarık gelinliklerde bel bölgesinde ve gelinliğin üst kısımlarında pırlanta taş kullanımı daha fazladır. Bu gelinliklerde etek kısımları yeterince hareketli olması ve kabarık tüllerin arasında taşların yeterince dikkat çekmeyecek olması pırlanta taş kullanımını gelinliğin üst kısımların taşımıştır.

Sadelikte Pırlanta İster!

Pırlanta taşlar sadece gösterişli olmak isteyen gelinler için değil en sade gelinliklerde dahi kullanılabilir. Düz saten bir gelinliğin yalnızda yaka kısmında kullanılacak birkaç pırlanta taş ile bütün gelinliğin havası değişecektir. Sizde sade ancak ufak pırlantalar ile hareketlendirilmiş modeller düşünüyorsanız düz kesim ya da balık kesim tasarımları inceleyebilirsiniz. Bel bölgesinde pırlanta dizili kemerlerle hazırlanan sade modellerde sadeliği seven gelin adayları için ideal bir seçim olacaktır.

Pırlanta Taşlarla Bezeli Yakalar!

Gelinliklerde pırlanta taşlar özellikle yaka kısımlarını süsleyecek en önemli ayrıntılardan biridir. Askılı, kayık yaka ya da illüzyon yaka seçimi yapmışsanız bu kısımlara serpiştirilecek minik pırlantalar bir anda dikkat çekmenizi ve oldukça göz kamaştırıcı görünmenizi sağlayacaktır.

  • Bisiklet yaka ve kayık yaka modellerde kullanılan pırlanta taşlar omuz kısmının daha geniş görünmesini sağladığı gibi zarif bir görüntü kazanmanızı da sağlayacaktır.
  • Straplez modellerde yaka kısımlarının tamamen taşlarla bezeli olduğu modeller gelin adaylarının en sevdiği tasarımlar olduğu gibi kalp yakalı straplez modellerde son yılların en dikkat çeken modellerinden oluyor.
  • Derin dekolteli kalp yaka modellerde kullanılan pırlanta taşlar bel bölgesinin inceliğini ortaya çıkardığı gibi dekolteleri de şahane hale getiriyor.
  • Askılı gelinlik modellerinde askılarda kullanılan pırlanta taşlar, gelinliklere zarafet kattığı gibi kol bölgelerinin de hareketlenmesini sağlayacaktır. Sizde yaka kısımlarındaki taşlardan gelen gösterişli detayları kollarınıza taşıyabilirsiniz.

Transparan Modellerde Taşlardan Gelen Çekicilik!

Pırlanta taşların en sık kullanıldığı gelinlik modellerinin başında transparan detaylar içeren gelinlik tasarımları geliyor. Şeffaf tüllerle hazırlanmış transparan modellerde sadece yaka kısımlarında ve gövde kısmında değil gelinliğin tamamında kendini belli eden taşlar harika bir çekicilik sunuyor. İhtişam, tutku ve romantizmin ön plana çıktığı pırlanta taşlı gelinlik modelleri ile sizde farklı bir duruş elde edebilirsiniz.

Eteklerde Pırlantaya Doymalı!

Sadece transparan modellerde değil A kesim ve prenses modellerde de kendini gösteren pırlanta taşlar, etek üzerine serpiştirilmiş hali ile büyüleyici bir parlaklık sunuyor. Işıltılardan hoşlanan gelin adayları için bel bölgesinde yoğunlaşan ve aşağıya doğru gittikçe taşların yoğunluğunun azaldığı ancak zarifliğin başladığı modeller gelin adaylarının beğenisini topluyor.

Uzun Kollu Gelinliklerin Vazgeçilmezi Pırlantalar!

Kol detaylarında pırlanta taşların tercih edilmesi, gelinliğin daha çekici hale gelmesini sağlayan detaylardandır. Özellikle illüzyon yaka ve uzun kollarda pırlanta taşların kullanılması aksesuar kullanmadan da şık olmayı sağlayacak detaylardan olacaktır. Pırlanta taşlı gelinlik modelleri içerisinde yarım kol ya da uzun kol tasarımları tercih edebilirsiniz. Sırt dekoltesi ile tamamlayacağınız uzun kollar ve pırlanta taşlar mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

 

About admin

Bunada Bakabilirsiniz

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik Fiyatları En özel gününüz için hazırlıklara tam gaz devam ederken bir yandan da düşünmeniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir